Šaty na míru

Svatební šaty

Náš salon nabízí svatební šaty, doplňky, šperky, ale také společenské šaty, oblečení pro družičky, a oblečení pro holky a kluky k prvnímu svatému přijímání. Samozřejmostí je i svatební oznámení. Nabídka šatů je široká a stále se rozšiřuje, protože se zaměřujeme na náročné nevěsty, které chtějí šaty podle přání. Po společné konzultaci se šaty doslova modelují přímo na postavu. Výběr a volba svatebních šatů je o citech a pocitech a pro nevěsty to platí dvojnásob, protože svatební den patří k těm nejdůležitějším v životě. Šaty nesmějí být těžké, musí na nich být dobře sladěné materiály, důležitý je také střih a barva. Tomu všemu se věnujeme s maximální péčí.

Doplňky

K šatům si nevěsty mohou zapůjčit šperky, závoje, korunky, náhrdelníky, bižuterii, doplňky do vlasů, rukavičky, aj. K dispozici jsou také nejrůznější ozdoby na auta.

Společenské šaty

Kromě svateb se zaměřujeme i na výrobu šatů na maturitní plesy a prodloužené. Výhodou je, že si nevěsty i děvčata nechají ušít šaty dle vlastního výběru, ale jen za půjčovné, jelikož šaty zůstanou v salonu. Pro menší dívky máme nabídku bílých šatů k prvnímu svatému příjímání, pro družičky poté i v různých barvách a velikostech. Velký výběr oblečení mají také chlapci, a to velikosti už od 1 roku.