Nevěsta – značka dokonalá

Nevěsta – značka dokonalá

Svatba je důležitým životním krokem, na který se každá nevěsta těší. Kromě radostného očekávání je však spjata také s nervozitou. Vždyť o svém velkém dnu D snívá každá slečna snad už od dětství, kdy si samu sebe představovala jdoucí k oltáři. Nesměly jí tedy chybět nádherné svatební šaty, které ji proměnily v princeznu. Dnes je na výběr široká škála šatů, a tak i ty nejnáročnější nevěsty najdou šaty podle svého přání, šaty na míru své postavě. Takové, které budou nejen perfektně sedět střihem a barvou, ale v nichž se zároveň bude cítit naprosto skvěle – přesně tak, jak se na nejdůležitější den v životě sluší a patří.

Aby byl výsledek opravdu perfektní, je třeba se svatebními šaty sladit nejen doplňky, jako jsou šperky, závoje, korunky či rukavičky, ale také svůj vzhled. Účes, líčení, manikúra – to všechno podstatnou měrou utváří finální vzhled nevěsty. Protože právě na Vás budou mířit zraky všech, nepodceňte ani ten nejmenší detail. Vyhněte se domácímu experimentování a svěřte se raději do rukou odborníků, kteří poradí, co Vám bude slušet, a dají vyniknout Vašemu přirozenému půvabu. Nechte si vytvořit profesionální svatební líčení, které bude dokonale ladit s Vašimi šaty, doplňky a také svatebním účesem. Ten Vám vykouzlí kadeřnice s ohledem na délku a střih Vašich vlasů, tvar Vašeho obličeje a především přesně podle Vašich preferencí. Pokud máte krátké vlasy a sníte o bohatém slavnostním účesu, není problém si vlasy nechat prodloužit, například oblíbenou metodou za použití brazilského keratinu za tepla, a vytvořit nádherný účes Vašich snů. Zakomponovat do něj můžete květiny, nejrůznější ozdoby či sponky.

Důležitá je také profesionální manikúra. Velice oblíbená je dotáhnutí vzhledu rukou k dokonalosti díky prodloužení nehtů metodou Shellac. Ta Vám zajistí krásné a pevné nehty až po dobu několika týdnů. Vaše ruce totiž budou pod drobnohledem kamer a fotoaparátů nejen v okamžiku, kdy Vám Váš nastávající bude nasazovat snubní prstýnek. Klasikou zůstává francouzská manikúra, která působí velmi elegantně a žensky. Vyzkoušet ale můžete i různé zajímavé obtisky, vzory nebo lesklé kamínky. Tak se vylaďte do dokonalosti!